pripojiť Marketing Lad &
Urobiť zmenu

Pracujte v najdynamickejšej agentúre a odomknite svoj skutočný potenciál

naši klienti

Podpora inovácií a spolupráce: Preskúmajte živú pracovnú kultúru v spoločnosti Marketing Lad

V Marketing Lad každý deň pulzuje dynamickým rytmom kreativity a spolupráce. Podporujeme prostredie, kde sú inovatívne nápady nielen vítané, ale aj podporované. Od brainstormingových stretnutí, ktoré podnecujú nové kampane, až po projekty spolupráce, ktoré posúvajú hranice, náš tím prosperuje zo spoločnej vášne pre dokonalosť. Veríme vo výchovu individuálnych talentov a zároveň podporujeme kolektívneho ducha, vytvárame atmosféru, kde záleží na každom hlase, nápady prekvitajú a profesionálny rast sa stáva prirodzenou súčasťou našej každodennej cesty. Pridajte sa k nám a buďte súčasťou kultúry, ktorá si váži inovácie, podporuje rozmanitosť a spoločne oslavuje úspechy

Voľné miesta

Vyhľadanie

Nástroj na tvorbu odkazov (SEO)

Popis práce

Grafik

Popis práce

Zoznámte sa s našimi Team

Popis práce

Do nášho dynamického marketingového tímu hľadáme šikovného a skúseného Link Buildera. Ako Link Builder budete zohrávať kľúčovú úlohu pri zvyšovaní viditeľnosti a autority našej webovej stránky prostredníctvom strategických aktivít na budovanie odkazov. Jednotlivec by mal byť schopný vybudovať 20/30 odkazov za mesiac.

Náplň práce:

  • Vyvíjajte a vykonávajte efektívne stratégie budovania odkazov na zlepšenie hodnotenia a viditeľnosti webových stránok.
  • Identifikujte vysokokvalitné príležitosti na budovanie odkazov prostredníctvom výskumu a analýzy.
  • Spolupracujte s tvorcami obsahu a generujte obsah a prostriedky vhodné pre prepojenie.
  • Komunikujte s relevantnými webovými stránkami, blogermi a influencermi s cieľom získavať odkazy a budovať vzťahy.
  • Monitorujte a analyzujte profily spätných odkazov pomocou rôznych nástrojov na zabezpečenie kvality a relevantnosti.
  • Zostaňte informovaní o trendoch v odvetví a zmenách algoritmov, aby ste zodpovedajúcim spôsobom prispôsobili stratégie budovania odkazov.

Požiadavky:

  • Minimálne 6-mesačná preukázateľná prax v linkbuildingu.
  • Pochopenie algoritmov vyhľadávacích nástrojov a osvedčených postupov SEO.
  • Znalosť používania nástrojov SEO, ako sú Ahrefs a Moz.
  • Vynikajúce komunikačné a osvetové schopnosti.
  • Analytické myslenie so schopnosťou sledovať výkonnosť kampane a podávať o nej správy.
  • Sebamotivovaný, orientovaný na detaily a schopný pracovať samostatne alebo v tíme.
  • Váš titul nás nezaujíma.

Výhody:

  • Najlepší plat na trhu.
  • Pružná pracovná doba.
  • Bezplatné kurzy rastu a profesionálneho rozvoja.
  • Bez obmedzenia klientskych bonusov a stimulov.
  • Bezplatné občerstvenie každý deň a pizze v piatok.

Popis práce

Pracovná pozícia: Grafický dizajnér.

Spoločnosť: Marketing Lad.

Miesto: Šrínagar, Džammú a Kašmír

Typ úlohy: na plný úväzok

Skúsenosti: 6 mesiacov až 2 roky

Popis práce: Momentálne hľadáme grafického dizajnéra do nášho kreatívneho tímu. Ideálny kandidát bude mať vášeň pre dizajn, cit pre detail a minimálne 6-mesačnú odbornú prax v grafickom dizajne. Ako grafický dizajnér v Marketing Lad budete hrať kľúčovú úlohu pri vytváraní vizuálne úžasných a efektívnych návrhov naprieč rôznymi médiami.

  • Konceptualizujte a vytvárajte vizuálne príťažlivé návrhy pre digitálne platformy.
  • Spolupracujte s medzifunkčnými tímami, aby ste pochopili požiadavky a ciele projektu.
  • Vytvárajte vysokokvalitnú grafiku, ilustrácie a rozloženia pre marketingové materiály, sociálne médiá, webové stránky a iné kanály.
  • Zostaňte informovaní o trendoch v oblasti dizajnu a osvedčených postupoch v odvetví, aby ste zaistili, že naše návrhy budú špičkové a efektívne
  • Úzko spolupracujte s marketingovým tímom na vývoji a realizácii kreatívnych kampaní.

Požiadavky:

  • Minimálne 6 mesiacov overenej praxe v oblasti projektovania.
  • Pochopte softvér na grafický dizajn, ako je Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign).
  • Vhodnejšie by bolo portfólio predstavujúce rôzne dizajnérske projekty.
  • Komunikačné a kolaboračné schopnosti.
  • Schopnosť pracovať v prostredí riadenom termínmi.